Fermuarlı Perde

Fermuarlı perde ön gerilimli perde kumaş teknolojisi, ürünlerimize, hem atkı hem çözgü seviyesinde neredeyse tıpatıp aynı olağanüstü bir boyut sabitliği sağlar. Bu özel avantaj, ürünün gerdirilmesi sırasında çok önemlidir.

Ön gerilimli kumaş malzemeleri, çok zayıf iplik kısalma özelliğine sahip olmaları sayesinde çekilmeye karşı olağanüstü bir dirence sahiptirler

Fermuarlı perde dış alanlara özgü mükemmel kumaşı özelliği sayesinde dış cephe gölgelikleri, veranda ve camekan gölgelikleri önemli uygulama alanlarındandır.

Dış mekanlarda motor sistemi sayesinde tüm koşullarda pratik ve fonksiyonel çözümler sunar.
Kullanımı kolay bir gölgeleme sistemine ihtiyacı olanlar motoru sayesinde uzaktan kumandası ile ideal bir çözümdür.

Zip perde sistemleri, fermuarlı, dikey, stor da adlandırılıp motorlu ve otomatik kumandalı şekilde çalışmaktadır.

Artık günümüzde  otomasyon teknolojisi ve UV güneş kırıcı olarak da adlandırılmaktadır. Özel  motoru ve kumandası sayesinde avantaj olarak tek bir tuş ile rahat kullanım sağlar.

Fermuarlı Perde Fiyatları

Sevdiklerinize ve işletmelerinize hak ettiği özeni sunmanın yolu fiyattan geçmektedir. İşletmeniz, kurum ve kuruluşlarınız için en uygun ürün kalitesiyle birlikte teklif alabilirsiniz.

Dinamik yapısı ile hava koşulları ve UV’ ye karşı direnç ile sıcak soğuk geçirgenliğini korumanın yolu.

Fermuarlı Perdeler

            Dekorasyonun en önemli parçalarından biri olan perdeler her geçen gün yeni özellikleriyle alıcılarını karşılıyor. Fermuarlı perdelerde son zamanlarda en sık tercih edilen modellerden biridir. Bu perdeler, gerek özellikleri gerekse avantajları bakımından son derece avantajlı modellerdir. Diğer bir adı ile zip perde denilen fermuarlı perde, mekanlarda karanlık bir ortam oluşturmak için kullanılır. Bu model perdelerin kullanım alanı oldukça geniştir.

 Fermuarlı Perdenin ( Zip Perde ) Kumaş Özellikleri

            Bahsedildiği gibi bu perde modelleri özel bir kumaştan üretilmektedir. Bu özel kumaş, mikro havalandırma gözeneklerine sahiptir. Kumaş, buruşma yapmaz. Diğer perdelerde olduğu gibi kırışma durumu fermuarlı perde modelleri için geçerli değildir.

 

 Fermuarlı Perdenin( Zip Perde ) Özellikleri

 Motorlu olmakla beraber uzaktan kumanda edilebilmektedir. Perdenin motoru; sessiz çalışmakta olup gelişmiş ve arıza çıkarmayan bir teknolojiyle üretilmiştir.Su geçirmezdir.

 Dış mekanın rengine göre özel olarak boyanan alüminyum gövdelere sahiptir.

 Kullanıldığı ortamı güneşe karşı korur. Özel kumaşı, güneşten gelen zararlı ışınları emer. Böylece dışa yansımasını önler. Sağlık için olumsuz durumları ortadan kaldırır. Dolayısıyla, fermuarlı perde modelleri insan sağlığı dostudur.

 Kullanımı oldukça kolaydır ve pratiktir.

 Modern ve estetik bir görüntü sağlar.

 Yaklaşık olarak 150 km kadar hızda esen rüzgara karşı dayanıklı gösterebilir.

 Bir çok perde modeline göre çok daha uzun ömürlüdür.

 Diğer perdelere oranla daha yüksek kaplama kalınlığına sahiptir.

 

 Fermuarlı Perde ( Zip Perde ) Avantajları Nelerdir?

 Perdenin kurulum ya da kullanımı sırasında perde kumaşının şekli değişmez ya da bozulmaz.

 İç mekanlarda, yaklaşık olarak % 30 ile % 40 oranında mekanın ısıtılmasını önler.

 Kumaşı özel olduğu için fermuarlı perde yırtılma, aşınma ya da zaman içinde sarkma durumları yaşanmaz.

 Düz yüzeyli duruşa sahiptir.

 Estetik bir kaliteye sahip olmasının yanı sıra uzun süre dayanıklılık gösterir.

 

 İç ve Dış Mekan Fermuarlı Perde( Zip Perde )

            İş yerleri ve mekanlarda yaygın olarak kullanılan fermuarlı perde modelleri evlerde ve ofislerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Aynı zamanda, kış bahçeleri için de son derece uygundur. Görünüm olarak modern, şık ve kaliteli olan fermuarlı perde modelleri kullanıldığı her yere yakışabilmektedir.