Zip Perde Modelleri

Zerafetinden asla ödün vermez

 

Zip Perde Modelleri

Zip perde kendine özel parçaları ile akıllıca inşa edilen en önemli zip stor perde sistemidir. Işık ve sofistike bir görünüm için kendi kendini hizalayan yan kanallara sahip zip perde özellikleri arasında olmazsa olmazlarındandır.

Her bir fermuarlı zip perde modelimizi size uçtan uca, aralarında boşluk bırakmadan mükemmel bir uyum sağlamak üzere tasarlayıp uygulamasını yapıyoruz. Kişisel gereksinimlerinize uygun bir dizi özel renk, çeşitli kontroller ve kapalı kutu kapakları sunuyoruz. Zip perde sistemleri hem konut hem de ticari uygulamalar için çok yönlü kullanışa ve şıklığa sahiptir.

ZİP PERDE FİYATLARI

Stor perdelerimiz şık ve çok yönlüdür ve kurulumu kolaydır. Motorlu sistemlerde mevcuttur ve bunları herhangi bir duruma veya yapılandırmaya uyacak şekilde bireysel veya çok bağlantılı hale getirebiliriz. Zip perde m2 fiyatları ürün kalitesine ve kullanılan alüminyum profil et kalınlığına, özel kalıp plastik detaylarına göre belirlenmektedir. Zip perde fiyatları için bizimle irtibata geçiniz.

Pek çok insan gizliliği sağlamak için veya estetik nedenlerle dış mekan perde sistemleri kullanmakta. Peki iç mekan kumaşlarınızı güneşten korumayı düşündünüz mü? Artık eşyalarınıza, halılarınıza veya duvar kaplamanıza güneşin verdiği zarar hakkında endişelenmenize gerek kalmayacaktır.

Güneş ışınlarına zarar vermeyen UV ışınlarının % 95’inden korunmasını sağlayarak güneş koruyucu renk tonları sunuyoruz. Bu renkler en idealidir, çünkü sizi, ailenizi ve misafirlerinizi güneşin baskıcı ve zararlı ışınlarından korumak için kullanılabilirler.

ZİP PERDE NEDİR

Zip perde artık son teknoloji sık ipliklerden dokunmuş UV standartlarının en üstüne çıkmış Sergei Ferrari zip perde kumaşı sayesinde müşterilerine konforu ve tüm olumsuz hava şartlarında dahi kullanıcılarına keyfi yaşatan zip perde modelleridir. Bu da aynı zamanda sağlam, sabit ve gergin bir kumaş kullanımı için olanak sağlamaktadır. Ağırlık çubuğu contası, yaylar ve dişli kontrolleri ile yarı otomatik kilitleme kullanarak daha geniş açıklıklar üzerinde düz olmayan zeminlerde daha fazla kapsama sağlar. Somfy, Becker marka motorlarıyla kumandası sayesinde güneşe hükmedebilirsiniz. Pergola perdesi olarak da kullanılan dış mekan güneşlikleri her koşulda kullanılabilmektedir.

Zip perde montajı kendinizi, ailelerinizi ve misafirlerinizi baskıcı güneşten korumak için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gereken açık alanınıza mükemmel bir ektir.

Dış mekanda misafirlerinizi ağırlamaktan keyif alıyorsanız, fermuarlı perde sizin için idealdir. Bunlar pergolalar, verandalar ve balkonlar için ideal bir modern perde sistemidir, çünkü onlar sadece güneşe değil aynı zamanda rüzgar, yağmur ve böceklere karşı da koruma sağlayan, açık havada kapalı alana dönüştürülebilir. Böylece müşterilerinize, ailenize ve size dış etkenler rahatsızlık vermeden manzarayı ve dış görünümünü hissetme keyfi sunar. Ayrıca şeffaf zip perde olarak da uygulanmaktadır.

Zip perde İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa başta olmak üzere ülkemizin bütün şehirlerine ürünlerimizi ulaştırarak birçok müşterimizden memnuniyetlerini duymak ne kadar doğru bir yolda olduğumuzun kanıtıdır. Zip perde imalatçıları için en önemli unsur da müşteri memnuniyetidir.

ZİP PERDE ÖZELLİKLERİ

 • Tavsiye edilenler: Harici uygulamalar. Konut ve ticari binalar için uygun
 • Maksimum Genişlik: Özel 5000 mm genişliğe kadar üretilmektedir.
 • Operasyon kontrolleri: Motorlu (uzaktan kumandalı), krank dişli, yaylı çalışma
 • Kumaş Seçenekleri: Sık dokuma örgü kumaşlar dahil olmak üzere çeşitli mevcuttur; Görünürlük miktarını kontrol etmek.
 • Renkler: 4 standart renkte kolayca temin edilebilir;
 • Garanti: 2 yıl üretici garantisi
 • Teslimat: 10 iş günü

NEDEN ZİP PERDE ALINIR

 • Gelişmiş Güneş / UV Koruması
 • Böcek ve rüzgar dayanıklılığı
 • Gizlilik düzeyinizi kontrol edilebilmesi
 • Sergei Ferrari kumaş seçenekleri mevcut
 • İsteğe bağlı kapalı kafa kutusu kapağı
 • Işlevsel, kompakt ve kurulumu kolay
 • Motorlu olarak açılıp kapanabilir ve tek bir tuşla kontrol sağlanabilir.

Kataloglar

SOLTIS 86
[table id=3 /]

SOLTİS 86

Soltis 86 Işık kontrolü ve ısı koruması arasında mükemmel bir denge sağlar.

Gözenekleri sayesinde açık hava özelliği, klima tüketimini azaltmak için dışarıya daha iyi görünürlük sağlar.

Güneş ışınlarının% 86’sına kadar bloke olur ve bina genel termal yönetimini optimize eder. Soltis hava ve UV ışınlarına dayanıklı, hafif  ve % 100 geri dönüştürülebilir.

Alan refahını sağlamak için verimli güneş korumasını ve yeterli doğal ışık katkısını birleştirmek için idealdir.

Bu sebeple Soltis 86, ışık kontrolü ve hoş, uygun bir ışık ortamı oluşturmak için tam bir rol oynamaktadır.

Soltis 86’nın mikro havalandırmalı dokuları, dış yüzey ile mükemmel görsel temas sağlar, görünümü gizlenmez ve birçok mimari durumda görsel konfor takdir edilir.

SOLTIS 92
[table id=2 /]

SOLTIS 92

Mikro-havalandırma sistemi sayesinde Soltis 92, güneşin ısıtma etkilerini düzenler ve sera etkisini sınırlar.

Benzersiz performanslar, havalandırma kullanımını azaltmakta ve binanın enerji harcamalarını azaltmaktadır.

Soltis 92 cepheye uyum sağlamak, uygun ışık aktarım katsayısını (TV) seçmek, dışarıya bakış açısını korumak ve sakinlerin mahremiyetini sağlamak için teknik ve estetik çözümler geliştirmek için geniş bir renk seçeneği sunuyor.

SOLTIS 96
[table id=4 /]

SOLTIS 96

Kumaş, güneş enerjisinin % 95’ini reddetmekte, klima veya klima tesisatlarının enerji tüketim gereksinimlerini düşürmekte ve önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Soltis 96, mikro deliklerden ısı izolasyonu yapar ve dışarı atar, sıcaklığı kontrol eder ve UVA ve UVB ışınlarının % 95’iyle savaşır.

Soltis 96 dokusu mikro havalandırmalı olup doğal ışıkta tam olarak göz kamaştırmadan yararlanmanızı sağlar. Olağanüstü dış görünürlük ve olağanüstü bir estetik görünüm sağlar.

Polo Zip Perde Nedir? Neden tercih edilmelidir?

Zip Perde projelerini irili ufaklı birçok iç ve dış mekanlarda başarıyla uygulamasını gerçekleştirmiştir. Dış cephe stor perdesi sistemleri olarak stor perdenin tahtını almış ve UV özelliğiyle güneşten korunmanızı sağlayan sık dokunmuş ileri teknoloji kumaşının farklılığıyla kendine özel tasarımıyla alüminyum profilini birleştirmiş yeni nesil zip stor perde modellerini sistemlerini değerli müşterilerine sunarak geniş bir müşteri portföyü oluşturmuştur.

Soltis screen perde kumaşı, güneşten koruyan, çok özel, gözenekli nefes alabilen bir kumaştır. Bu kumaş kolay kolay yırtılmama özelliği sayesinde rüzgara ve doğanın dört mevsim hava koşullarına dayanıklılığı sayesinde çok faydalı ve zariftir. Mükemmel kalitede, güneş koruması için idealdir.

Bu malzeme, ışık kontrolü ve ısı koruması arasında mükemmel bir denge sağlar. Soltis, doğal ışığın yeterli geçişini sağlar, ancak güneş ışınlarını reddeder ve sıcaklığı düşürerek, herkesin iyi hissettiği ortam oluşturarak çok hoş yaşanabilir bir atmosfer yaratır.

Zip perde imalatçıları ülkemizde sayılıdır. Motorlu zip perde dünya markası Serge Ferrari Precontraint (Ön Gerilim) teknolojisi marka ve özellikli teknik kumaşlar kullanılmaktadır. Ar-ge araştırması sonucunda yapılan sayısız ve sınırsız testlerde mükemmel derecede başarı elde edilmiş olup rüzgar yüküne karşı dayanıklılık testini başarıyla geçmiştir.

Bunca deney ve testlerden sonra satışa sunulan kendini kanıtlamış soltis zip screen perde kumaşları satış politikası ve zip perde fiyat ve zip perde m2 fiyatları genişlik, yükseklik ve renk seçimine göre belirlenmektedir.

Şeffaf zip perde olarak da uygulanan ürünümüzde şeffaf brandasının sıcak ve soğuk genleşmesinden dolayı firmamız tarafından garanti verilmemektedir. Diğer tüm aksamlar garanti kapsamında devam etmektedir. Başta zip perde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya olmak üzere yurt içi ve yurt dışında birçok şehir ve ülkeye satışı yapılmaktadır.

Dış mekan stor perde firması olarak birçok kurumun da tercihi haline gelen Polo zip perde ürünü otel, hotel, cafe, restaurant, lokanta, villa, inşaat, balkon, veranda, pergola, rolling roof, kış bahçesi gibi işletme ve mekanlarda alanlarda zip perde montajı yaparak birçok başarılı işi uzman teknik ekibiyle ve özverileri sayesinde birlikte profesyonel biçimde müşteri memnuniyeti sağlayarak tamamlamış birçok markanın da en başta tercihi haline gelmiştir.