KLASİK TENTE

Mafsallı Tente en revaçta olan ve en kullanışlı kendine özel elle kontrol edilebilen istenildiği taktirde motor eklenerek kumandalı bir sisteme çevrilebilen bir güneşten korunma sistemidir.

Klasik Tente Kullanım Özellikleri

Şiddetli hava şartlarında kumandası ve manuel kolu sayesinde kontrollü biçimde kapatınız.

Klasik Tente Fiyatı

En iyi fiyatı almak için bizimle irtibat kurunuz.

Klasik Tente Malzemeleri

Alüminyum, ve demir aksamlarıyla birlikte 5 yıl solmama garantili akrilik kumaşı, eloktrostatik boyası ile tercihe göre yazı baskısıyla tamamlanmaktadır.

Avantajları İle Klasik Tente

            Mafsallı tente olarak ta tanımlanan klasik tente, manuel veya uzaktan kumandalı olup en kullanışlı tente modellerinden biridir. Güneşten ve yağmurdan koruma özelliği ile yaşam alanlarını renklendirip güzelleştirdiği gibi fonksiyonelliği ile de mükemmeldir. Son derece geniş bir kullanım alanına sahip olup, restoran, cafe ve diğer küçük işletmelerin açık alanlarında şıklığı ve fonksiyonelliği ile dikkat çekmektedir.

 Klasik Tente Neden Avantajlı?

 Demir ve alüminyum aksamlı olan klasik tente, dekoratif olmanın yanında dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

 Akrilik kumaştan yapılmakta olup 5 yıl boyunca renkler canlılığını korur.

 Baskılı baskısız seçenekleri ile alternatifler sunar.

 Güneş, yağmur, kar, rüzgar gibi dış etkilerden yaşam alanlarını korur.

 Farklı ebatlarda ve ileri açılabilme özelliğinde olup tüm ihtiyaçlara cevap verir.

 Kullanımı son derece pratik olup güvenlidir.

 Yaşam alanlarını korumanın yanında dekoratif görüntüsü ile şıklık ve fonksiyonellik katar.

 Klasik Tente Kullanım Alanları

            Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan klasik tente, cafe ve restoranların açık alanlarında kullanılmaktadır. Kapalı ortam konforunda açık alanda yeme içme keyfini sonuna kadar yaşatan klasik tente, çay bahçelerinden pastahanelere, lokantalardan diğer küçük işletmelere kadar birçok alanda kullanılmaktadır. İsteyen müşteriler marka veya logo baskılı klasik tente tercih ederek reklam amaçlı da mafsallı tente kullanır.

 Şık ve Gösterişli Mekanlar İçin Klasik Tente

            Mekanın havasını tamamen değiştiren klasik tente, şık ve dekoratif görüntüsü ile hemen fark edilir. Modern görünümlü, kullanışlı ve gösterişli klasik tente modelleri ile her bir işletme hemen dikkat çekmektedir. Yaşam alanlarını renklendiren, dekore eden ve açık alanlarda kapalı alan konforunda bir kalite sunan klasik tente, her bir müşterinin ihtiyacına uygun ebat, renk ve desenlerde üretilmektedir.

 Klasik Tente Fiyatları Ne Kadar?

            Uzaktan kumandalı veya manuel özellikte oluşuna göre klasik tente fiyatları değişmektedir. Kullanılacak malzemenin ebadı, baskılı veya baskısız oluşu da klasik tente fiyatını etkileyen özelliklerdir. Diğer tente modellerine göre oldukça ekonomik olup en çok tercih edilen tente çeşitlerindendir. Fiyat teklifi almak için bizimle irtibata geçebilir, şık ve kaliteli klasik tente seçiminizle bahçe ve balkonlar başta olmak üzere tüm açık alanlarda gösterişli yaşam alanları oluşturabilirsiniz.