esikli-surme-cam

Eşikli Sürme Cam Özellikleri

Bu sistemde kanatlar istenildiği taktirde tüketici tarafından basitçe alınabilir. Böylelikle yaşanmayan mekanlar da kötü niyetli olaylara karşı korunduğu gibi, sistemdeki aksesuarların ömrü de uzatılır.

• Eşikli sürme camlar 8 mm temperdir.
• Maksimum yükseklik 2500-3000 mm arasındadır. (Dış mekan 2500 mm İç mekan 3000 mm)
• Kanat genişlikler maksimum 1800 mm’dir.(Her kanat 4 m2 yi geçmemeli)
• Kanatlar alüminyuma özel contalar sayesinde geçme uygulanmaktadır. Silikon kullanılmaz.
• Sistem m2 ağırlığı 25-27 kg’dır.
• Sonsuz kanat sayısı uygulanmaktadır.
• Kanatlar içeri katlanmadığından her türlü perde uygulanmasına müsaittir.
• Sistem su almamaya garanti veren tek cam balkondur.
• Sineklik uygulanabilen tek cam balkondur.
• Köşe takozları sayesinde alüminyumda fire vermeden hatasız kesim ve su tahliye özelliği vardır.
• Kanatlarda yan kapaklara takılan kilitler sayesinde tam bir güvenlik sağlamaktadır.
• Sistem her türlü terazisiz ortamda çalışmasının yanında alt tekerler kendi kendini teraziye almaktadır.
• Her türlü dönüşlü balkonlarda uygulama özelliği vardır. (Oval balkonlar hariç)
• Kanatlar birbirini özel çekme aparatı sayesinde götürmektedir.
• Sistem eşikli olup alttan taşımalıdır.

Sürme Cam Sistemlerinin Özellikleri

 Sürgülü sistemler tasarım ergonomisinde oldukça işlevseldir. Hem cam bölmeler ve cephelerde, hem de mobilya ve raf sistemlerinde yaygın bir şekilde kullanılan sürgü teknolojisi sayesinde tasarım şıklığının yanı sıra alan tasarrufu ve 360 derece hareket serbestliği elde etmek mümkündür. İşte bu kolaylığı müşterileri ile buluşturmak isteyen firmamız tarafından üretilen eşikli sürme cam modellerimizde aradığınız tüm kullanım kolaylıklarını bulabilirsiniz. Sistemlerimizin kanat sayılarında sınırlama yoktur. Bu da daha geniş alanlarda tek düze ve derli toplu açma kapama kolaylığı anlamına gelmektedir. Milimetrik kalınlık ve yakınlık değerlerinin ihtiyacınıza göre belirlendiği eşikli sürme cam teknolojisi sayesinde tüm kanatları bir araya kolayca taşıyarak açık hava ile tamamen temas edebilirsiniz. Dünya cephe sektörlerinin en yeni ürünleri, güncel teknolojik donanımlar ve teknik özellikler, dayanıklılık ve doğal koşullara ayak uydurabilen ürünlerimizi görmek için online kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

 

 Eşikli Cam Sistemlerinde Zengin Çeşitlilik

 Müstakil konutlar ve ya toplu yapı sistemleri ile bina, rezidans, kafe gibi alanların hem dış ve iç cephe kaplamalarında, hem balkon havalandırma ve teras gibi alanlarda güvenli ve konforlu kullanım için eşikli sürme cam sistemlerimizi tercih edebilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında estetik görünüm, güneş ışığını doğal olarak alan ve doğal aydınlatma sağlayan pozitif dışsallığı ise sürgülü cam sistemlerimizin bir başka avantajıdır.

            Günlük hayatın stresinden saniyeler içinde kurtulmak, ferah ve nezih ortamlarda bina, rezidans, kafe, ev ve iş yaşamınız sürdürmek, cephe dekorasyonları ile iç mekanların uyumunu ince ve zarif bir ayrım hissettirmeden bir araya getiren eşikli sürme cam modellerimizi çok seveceksiniz. Sitemizden ürün siparişi talebinde bulunmak, PVC ve aliminyum çerçeve, ahşap görünümlü sürgü sistemleri ve sırf cam ve eşik mekanizmalarından oluşan tüm modellerimiz ve sezon fırsatlarını incelemek istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz Ana sayfamızda bulunan iletişim bilgileri ve daha fazlası için müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Sistemlerimizdeki donanımsal özelliklere ek olarak sizin talep edeceğiniz kullanım özelliklerini de firmamızdan ekstra isteyebilirsiniz.

 Size sunduğumuz tüm ürünler ve hizmetlerimiz garanti koşulları kapsamındadır. Hizmetlerimiz tanıtım, sipariş kaydı, kurulum ve sonrası bakım onarım ile alakalı tüm süreçleri kapsamaktadır.