Tavan Perdesi

Tavan Perdesi ,Tavanı cam olan alanların ve mekânların vazgeçilmezidir.

Güneşin zararlı ışınlarından korunmanızı da sağlayarak, bulunduğunuz ortamda estetiğin yanında huzurlu ve keyifli anlar yaşamanızı sağlar. Otellerin, kafelerin, restoranların ve özel yaşam alanlarının tercih ettiği özel tasarımlı perde sistemidir.

Tavan Perdesi Özellikleri

Tavan Perdesi beklentilerinizi en üst seviyede karşılayan, özel motoru sayesinde üstün özellikler sunarak, kumandası sayesinde konforu parmaklarınızın ucunda hissettirip, bulunduğunuz ortamı eğlenceli hale getirmektedir.

Tavan Perdesi Fiyatı

Şirketimiz fiyat politikasını belirlerken; ürün kalitesine, motor ve kumaş özelliklerini de ekleyerek, siz değerli müşterilerine en özel teklifle sunmaktadır.

Tavan Perdesi Kullanımının Avantajları Nelerdir?

            Yarı açık alanlar için vazgeçilmez bir donatı olarak bilinen tavan perdesi, kullanıldığı her mekanın daha verimli bir yere dönüşmesini sağlar. Gerektiği durumlarda mekanın cam tavanını kaplayan ve gerekmediğinde de katlanarak açılması sağlanan tavan perdeleri, kullanımları açısından oldukça esnek özellikler gösterirler. Tavan perdesi, en çok restoran ve benzeri kamusal alanlarda tercih edilmektedir. Ancak gerekli olabilecek her mekanın cam tavanında kullanılabilir. Kış bahçelerinin tavanlarında da sıklıkla tavan perdesinin kullanıldığı fark edilecektir.

 Güneşin Zararlı Etkilerinden Korunma Sağlar

            Özel tasarımlı perde sistemi olarak bilinen tavan perdesi, güneş ışınlarından korunma konusunda oldukça etkilidir. Tavan perdesinin olduğu her mekan günün her saatinde kullanılabilir hale gelir. Güneşin zararlı etkilerinden koruyan tavan perdeleri, cam tavanlı dış mekanların daha fazla kullanılmasını sağlamaktadır. Tavan perdesi olmadığı takdirde gündüz saatinde yarı açık alanları kullanmak neredeyse imkansız hale gelmektedir. Ancak perde ile kapanan tavan kısmı ile gölge oluşumu sağlanır ve insanlar bu alanları keyifle kullanabilirler. Tek bir kumanda ile kullanımı yönetilebilir. Gerektiğinde alanın havalanması için açılabilir. Katlanarak açılıp kapanan tavan perdeleri, işlevsel açıdan çok pratik olan ürünlerdir. Modern bir görünüm ve işlevsel bir kullanım için kaliteli tavan perdesi uygulamaları tercih edilmelidir. Tavan perdeleri sayesinde yarı açık alanlar çok daha tanımlı hale gelmektedir.

 Tavan Perdesinin Diğer İşlevsel Faydaları

            Tavan perdesi yalnızca güneş etkilerinden değil, diğer iklim şartlarından da korunmak için tercih edilebilir. Kar, yağmur, rüzgar ve bunun gibi olumsuz etkilerin engellenmesi için uygundur. Aynı zamanda sesin iç mekanda daha yoğun bir şekilde kalmasını sağlar. Isı ve ses yalıtımı konusunda sağladığı avantajlar sayesinde, tavan perdesi olan mekanlar çok daha işlevsel hale gelecektir. Polyester, plise ve soltis gibi farklı kumaşlar ile yapılabilir. Malzeme açısından da en az kullanım konusunda olduğu kadar esnektir. Bu nedenle tavan perdelerinin her mekan tarzına uyum sağlayacağını söylemek de mümkün olacaktır. Modern görünümü ve faydaları ile cam tavanların kurtarıcısı olan tavan perdeleri, mutlaka kaliteli bir şekilde seçilmeli ve uygulanmalıdır. Böylelikle tavan yüzünden yaşanabilecek işlevsel eksikliklerin de önüne geçilmesi sağlanır.