Kullanımı kolay ve kurulumu hızlı olan Hareketli Küpeşte Cam sistemleri misafirlerinize ferah ortamlar sağlayacaktır.

Hareketli Küpeşte Cam Fiyatları

Şirketimiz fiyat politikasını ürün detaylarına ve kullanılan malzeme içeriğine göre belirlemektedir ve bu doğrultuda projelerinize uzman ekibimiz fiyat teklifi verilmektedir

Hareketli Küpeşte Cam

Uygulandığı alanda ısı ve ses yalıtımını maksimum düzeyde yapabilen bu cam sitemleri, aynı amanda motorlu olmaları sayesınde ergonomik bir yapıya sahiptirler. Büyük yada küçük ölçekli işletmelerde çok tercih edilen bu sistemlerin estetik ve şık görünüşleri nedeniyle büyük beğeni toplamaktadırlar.

Hareketli Küpeşte Cam Özellikleri

  • Bugüne kadar aklınıza gelen birçok pencere yöntemlerinin yanı sıra kendine özgü yapısıyla dikey olarak hareket etmektedir.
  • Açılır kapanır cam sistemi ile alanındaki her ortamda kullanıma uygundur.
  • Son yıllardaki bu algıları alt eden yeni hareketli küpeşte cam sistemlerinin birçok avantajı vardır.
  • Kendi özel motoruna ait uzaktan kumandası ve sisteme özel manuel buton kullanılarak pozisyonunu istediğiniz oranda kullanabilmektesiniz
  • Tam otomatik olarak kullanıldığında ailenizim tüm bireyleri ve insanların güvenliği için çok mükemmel giyotin cam sistemidir.
  • Görüş alanı olarak asla manzaranızı bozmaz.
  • Sistemlerimizde kullanılan cam aksamı temperli veya lamine olarak uygulanmaktadır.

Hareketli küpeşte cam sistemi ile açık alanların kapatılması iki ya da üçlü cam modelimizle mümkün olup, kullanımı kolay sağlanabilmektedir. Giyotin cam sistemlerinde altta sabit olarak kullanılan camlarımız 10 mm olup hareketli halindeki bölümlerde kullanılan camlarımız 6 mm kalınlığında uygulanmaktadır.

Birçok bölgede ve sektörde kullanılan alanların en başında hotel, otel, cafe, restaurant, villalar gelmektedir. Dış ortamlarda dört mevsim sıcak, soğuk havalarda açılıp kapatılarak, kullanılabilen en önemli ürünlerimizdendir. Böylece işletmenize daha geniş kullanılır alan katabilirsiniz. Uygulanacak alanlarınız her ne kadar genişlikte olursa olsun kapatılması mümkündür.

Hareketli küpeşte cam ile daha kullanışlı daha verimli şık ve ambiyansı mükemmel ortamlar oluşturulabilir. Motorlu küpeşte cam hareketli bir sistem olmasından dolayı kumandası sayesinde istediğiniz noktada durdurulabilir açılabilir özelliklidir.

Böylece istediğiniz şekilde ortamı havalandırabilirsiniz.  Hareketli Küpeşte cam sisteminde kullanmış olduğumuz sabit cam bölüm  için yükseklik 90 cm olarak uygulanır. Ürünümüzde 2,5 m üzerindeki ölçüleri 3 eşit parçaya bölerek sabit cam kısmına 10 cm daha eklenmektedir. Böylece projeye uygun hazırlanan sistemimizin montajı profesyonel ekibimiz tarafından yapılarak değerli müşterilerimizin kullanımına hazır hale getirilir.

Hareketli küpeşte ile mekanlarınızın konforuyla bir araya getirilerek halka açık kullanım alanı olarak hazır hale getirilir. Küpeşte cam sistemler kalitesi ve cam kalınlığı sayesinde güvenli bir şekilde kullanıma hazır hale getirilir.

Proje ve mekanlarınızdaki açık alanları değerlendirmek isteyenler adına da çok doğru bir tercih olmaktadır. Ürün güvenilirliği ve malzeme kalitesi ile hazırlamış olduğumuz küpeşte ile her türlü düz alanlarınızı emniyetli bir şekilde kapattırabilirsiniz.

Alana uygun şekilde hazırlanan sistemin montajı yapıldıktan sonra kullanılmaya başlanabilir. Rahatsız edici rüzgarları önlemek amacı ile kış bahçesi, pergola, havuz gibi alanlarınızda da kullanılabilmektedir.

Küpeşte sistemi üç kademeli şeklinde ayarlanması mümkün olmaktadır. Polo Pergola’ya ulaştığınız andan itibaren uzman satış ekibimiz ile koordineli olarak projenizin uygulama alanında fiyatlandırma için ölçü ve görseller alınmaktadır.

Onayınızdan hemen sonra teknik ekibimiz tarafından net imalat ölçüsü uygulama alanında alınarak imalat süreci başlayarak taahhüt edilen tarihte uzman ekibimiz tarafından uygulaması yapılarak sorunsuz ve çalışır bir şekilde kullanıcıya teslim edilir. Küpeşte sistem ile daha fazla müşteriye daha ferah daha geniş alanlar oluşturularak kullanım alanı sağlanabilir.

Hareketli küpeşte sistemlerinde temperli cam kullanılır. Böylece daha sağlam bir ürün oluşturulmaktadır.