Çift Yönlü Tente

Çelik konstrüksiyon üstüne kurulan her iki tarafa da açılabilen, tekerleği sayesinde istenildiğinde yer değiştirebileceğiniz, sabit olarak kullanabileceğiniz solmama özellikli akrilik kumaştan üretilen ve beş yıl kumaş garantisiyle müşterilerimize sunduğumuz özel bir açık alan gölge sistemidir.

Çift Yönlü Tente Özellikleri

Polo Pergola güneşten korunmanızın ve projelerinizin en büyük destekçisidir.

Çelik Konstrüksiyon ve ayaklar,
Alüminyum kasa,
Akrilik kumaş,
Açılım ve genişli 700*350
Yazı baskısı

Çift Yönlü Tente m2 Fiyatları

Uygulama alanına göre üretilen ürünümüz için firmamızı arayınız.

Çift Yönlü Tentelerin Avantajları Nelerdir?

Dış mekan alanlarında en fazla kullanılan ürünlerden biri olan çift yönlü tente modelleri, kullanıcılarına bir çok avantaj sağlamaktadır. Cafe ve restoran gibi işletmelerin yanı sıra, özel mülkiyet alanlarında da kullanılan çift yönlü tente modelleri, farklı ihtiyaçlara cevap veren seçenekleri ile geniş bir kullanım alanı sunuyor. Çift yönlü tentelerin kullanıcılarına sunduğu bazı avantajlar ise şu şekilde sıralanabilir:

 – Daha Geniş Koruma Alanı:

Çift yönlü tenteler, klasik tente modelleri ile kıyaslandığında daha geniş bir koruma alanı oluşturulmasını sağlamaktadır. İhtiyaçlar doğrultusunda farklı ebatlarda bulunan ve farklı özelliklere sahip çift yönlü tente modelleri, güneşin zararlı ışınlarından ve diğer olumsuz hava koşullarından en etkili şekilde korunma olanağı sunmaktadır.

Otomatik ve manuel seçenekleri sayesinde dış mekanlarda ergonomik bir kullanım sunan çift yönlü tente modelleri, işletmelerin dekorasyonlarına göre uygun renk ve desen seçenekleri ile özel olarak üretilmektedir.

 – Taşınabilir Seçenekler:

Çift yönlü tenteler ihtiyaçlar doğrultusunda sabit ve hareketli olarak üretilmektedir. Bu sayede ihtiyaçlar doğrultusunda çift yönlü tente modelleri taşınabilir özelliklere sahiptir ve istendiği takdirde kolaylıkla başka bir alana götürülerek koruma alanı hızlı bir şekilde oluşturulabilir. Hareketli tenteler özel taşıma tekerlekleri sayesinde zorlanmadan taşınma imkanı sağlamaktadır.

Hareketli tenteler ani rüzgar ve olumsuz hava koşullarına karşı gerekli güvenlik seçeneklerine de sahiptir ve sabitlenebilir özellikleri de taşımaktadır. İstenilen yerde ve zamanda korunaklı alanlar oluşturabilmek için çift yönlü tente modelleri hem işletme hem de özel alanlar için ayrıcalıklı bir alternatif sunuyor.

 – Pratik Kullanım İmkanı:

Çift yönlü tenteler pratik kullanımları sayesinde herkes tarafından kolaylıkla ayarlanabilmektedir. En geniş koruma alanı yaratılmasının yanı sıra, istenilen genişlikte de ayarlanabilir olup, sabitlenebilmektedir. Bu sayede güneşin açısı ve yönü baz alınarak çift yönlü tenteler istenilen genişlikte kullanılabilir ve koruma alanları ayarlanabilir.

Otomatik çift yönlü tente modelleri sayesinde sadece kumandadan istediğiniz ayarları yapabilirsiniz. Mekanik modeller de ise pratik ve güvenlikli seçenekler sayesinde efor sarf etmeden tenteleri kolaylıkla ayarlama ve sabitleme imkanınız bulunuyor.

Dış mekanların ihtiyaçlarına en verimli şekilde cevap veren çift yönlü tenteler sayesinde olumsuz hava koşullarından kolaylıkla korunabilirsiniz.