Rolling Roof

Hava Koşullarına Karşı Şık Bir Duruş

Rolling Roof , daha önce bildiğiniz açılır tavan sistemlerine göre farklı bir dizayn ve kendine özgü hareket sistemi sayesinde, müşterilerine yeni bir ürün ve kazanımlar sunmaktadır.

Rolling Roof Tavan Sistemleri'nin Özellikleri

Sistemlerimizin 2 mm et kalınlığındaki alüminyum panellerinin, kendi ekseni etrafında dönmesiyle, güneş ışığından üst düzeyde faydalanma veya gölgelendirme, havalandırma imkânlarını kullanıcılara sunmaktadır. Kendi ekseni etrafında dönen alüminyum paneller gibi geriye doğru toplanarak dört mevsim hava şartlarından faydalanabileceğiniz açılır kapanır bir tavan oluşturmaktadır.

Roof teras sistemleri muhteşem bir açık hava kültürü olup birçok markanın ve alıcıların da tercih ettiği bir gölgeleme sistemidir.

Hareket algılayıcı switchler sayesinde hareketleri koordineli bir şekilde birbirine uygun olacak şekilde yönlendirilmiştir.

Isı Yalıtımlı Tavan Sistemleri

Roof Fiyatı diğer ürünlerimize nazaran daha pahalı olup kesin bir çözüm sunmaktadır.

Teklif almak için formumuzu doldurun.


        Rolling Roof Nedir?

  Her mekanda uygulanabilecek olan rolling roof sistemleri, açılır kapanır tavan olarak adlandırılabilir. Katlanırken toplanma işleminin yapıldığı uygulama sayesinde açık hava ortamlar istendiği zaman kapalı mekana dönüştürülebilir.

  Sistem üzerinde yer alan panellerin temel görevi, gün ışığından maksimum faydanın sağlanabilmesidir. Katlanma hareketi panellerin temizliğinin kolay bir şekilde yapılması için önemli bir ayrıcalıktır. İstenilen her renkte yapılabilen uygulamalar sayesinde uzun ömürlü ve konforlu bir kullanım mümkündür.

   Rolling Roof Çatı Sistemlerinin Özellikleri

  Kullanıldığı ortama estetik ve şık bir görünüm veren rolling roof çatı sistemleri, kendine has hareket sistemleri sayesinde farklı mekanlardaki ihtiyaçları en iyi şekilde karşılar. Her türlü olumsuz hava şartına karşı koruma sağlayan paneller, ısı yalıtımı da sağlayarak dört mevsim aranan konforun yaratılmasında kullanılır.

  Kullanım alanına göre çok çeşitli avantajlar sağlayan rolling roof çatı sistemleri, yağışlı havalarda da yarım açılarak mekanın havalandırılması sağlanabilir. Her türlü hava koşulundan maksimum verimin sağlandığı sistem sayesinde her türlü alanda güvenli bir şekilde yaşam sürdürülebilir. Klasik jaluzi sistemine uygun olarak çalışan modeller istendiği zaman iç mekanlardan kolaylıkla temizlenebilir.

   Rolling Roof Panelleri Nasıl Hareket Eder?

  Kendi ekseni etrafında dönerek kapanan rolling roof panelleri, kontrollü bir şekilde açılarak istenen noktada durdurulabilir. İstenen eğimde tutulabilen paneller her türlü hava şartında ortamın havalandırılmasına imkan sağlar. Farklı büyüklükteki mekanlar için özel olarak üretilen sistem sayesinde teras, kış bahçesi, kafe veya kurumsal alanlarda yeni ve konforlu yaşam alanları yaratılabilir.

  Yedek parça ve tamir garantisi olan rolling roof çatı sistemleri, talebe uygun olarak LED ışıklarla zengin bir görünüm kazanabilir. Geniş balkonlarda ya da çatı katında kullanılan uygulama sayesinde ev içleri genişler ve yeni yaşam alanlarında keyifli zamanlar geçirilebilir. Farklı ihtiyaçlara özel olarak hazırlanan sistemler, temiz havadan en iyi şekilde faydalanmak isteyenler için ideal bir çözüm önerisi olarak düşünülebilir. İklim etkilerinin yanı sıra ses ve ısı yalıtımı için de ideal bir çözüm önerisi olan rolling roof panelleri, konforlu yaşam alanları oluştururken soğuk havalarda da açık mekan keyfi sürmek isteyenler tarafından tercih edilir.