Giyotin Cam

Aşağı yukarı kumandası sayesinde hareket edebilen doğayla iç içe yaşayabileceğiniz kontrol edilebilir giyotin cam sistemidir. 

Giyotin Cam Sistemleri

            Dikey çalışma özelliğinde olan giyotin cam sistemleri, manuel ve otomatik çalışma şekilleri ile geçiş yapılan her yerde kullanılan fonksiyonel cam panellerdir. Ses ve ısı yalıtımı mükemmel olup konforlu bir kullanıma sahiptir.

 Giyotin Cam Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

            Kapı olarak ve bir mekandan diğerine geçişte kullanılan giyotin cam, alt kısımdan dikey olarak ileri geri hareket eden kayar cam sistemidir. Giyotin cam balkon ve giyotin cam kapı olarak cafe, restoran, balkon, çatı, teras veya oda bölmede kullanılır. Ses ve ısı yalıtımı da sağlayan bir cam bölme olarak son derece kullanışlıdır. Akıllı ev sistemlerinin de gözdesi olan giyotin cam, tek tuşla açık mekanları kapatan ve yaşam alanlarını daha fonksiyonel kılan panellerdir.

 

 Giyotin Cam Özellikleri

 Camın sağladığı görüş açısı doğa ile iç içe mekanlar yaratmada mükemmeldir. Giyotin cam sistemleri, mekana göre modifiye edilebilen, malzeme yapısı ile üst düzey güvenlik ve emniyet sağlayan kaliteli ve fonksiyonel ürünlerdir.

 Çelik mil silindir veya İtalyan triger kayış kullanılarak tasarlanan giyotin cam sistemleri, uzun yıllar ilk günkü kalitesinde kullanılmaktadır.

 Motorlu veya manuel olup müşteri talebine göre tasarlanır.

 Kar, yağmur veya rüzgar gibi olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

 Pencere, teras, balkon, kış bahçeleri, vitrin, havuz, kapı geçişleri ve oda bölmeleri için kullanılır.

 Hareketli ve sabit parçalardan oluşur.

 Görüş alanını kapatmaz, bozmaz.

 Hareket sensörlü modelleri olup çocuk emniyeti ve hırsızlar için kullanılır.

 Alüminyum profiller istenen renge boyanabilir.

 Giyotin Camla Şık Tasarımlar

            Kusursuz bir kullanıma sahip olan giyotin cam, kusursuz bir görünüme de sahiptir. Görüş alanı olarak son derece konforlu mekanlar yaratan bir cam paneldir. Işığa engel olmayan ısı ve ses yalıtımında mükemmel olan giyotin cam, yağmura, rüzgara ve kara karşı dayanıklı olup temizliği de kolaydır. Mağaza vitrinlerinde, cafe ve restoranlarda, balkon ve teraslarda fonksiyonelliği ile ön plandadır.

 Giyotin Cam Fiyatları

            Giyotin cam fiyatları kullanılan malzemeye, motorlu veya manuel mekanizmasına ve ebatlarına göre değişmektedir. Fiyat teklifi almak için firmamızla iletişime geçebilir, giyotin cam şıklığı ve kalitesini en hesaplı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Teklif almak için formumuzu doldurun.