Rolling Roof Tavan Sistemleri

rolling roof tavan sistemleri

Rolling Roof Tavan Sistemleri

Bilindiği üzere yağışlı havalarda sızdırmazlık ciddi bir problem teşkil etmektedir. Ayrıca branda, kar yükü taşıyamamaktadır. Yine branda açılır tavan sistemlerinde, branda örtüsü belli dönemlerde yıpranmadan dolayı değiştirilmelidir. Açılır Tavan Sisteminde paneller istenilen açıda katlanabildiğinden, dış ortam yağışlı olduğu halde paneller arası bir miktar açılarak, iç alana su girişi olmaksızın havalandırma imkânı bulunmaktadır.

Sistemde bulunan paneller, katlanma hareketi yaptığından, iç ortamdan panellerin üst alanları rahatça temizlenebilmektedir. Açılır cam tavan ve branda sistemlerinde bulunmayan güvenlik tedbirleri de alınmıştır. Hareket algılayıcı switchler sayesinde sistem hareketleri birbirine uygun olacak şekilde yönlendirilmiştir.

Polo Pergola, açılır tavan ve cam balkon sistemlerindeki liderliğini yeni ürünleriyle pekiştirmektedir. Garanti şartları 2 yıl parça değişimidir. Kullanıcı hatasından ya da ürüne yapılan dış kaynaklı müdahaleleri kapsamamaktadır. Uygulamış olduğumuz tüm projelerimizde müşteri memnuniyeti açısından da fiyat politikamız onay almıştır.

Rolling Roof Tavan Sistemleri

Tasarım tüm insani gereksinimlere hizmet eden karmaşık ve çok katmanlı bir etkinliktir.  Restaurantlarınızı, cafelerinizi ve teraslarınızı dört mevsim kullanmak isteyenler için fiyat anlamında da muhteşem  kapama sistemleridir.

Polo Pergola amaca uygun mekanlar yaratmaktadır. Ayrıca insan doğasının daha zor tanımlanan taraflarıyla da ruhu besleme arzusu ve anlam arayışı ile ilgilenir. Sigara içme yasağına % 100 son veren ürün garantisi sistemler su almama ve güvenlik ile ürün portföyümüz içerisinde yerini almıştır. Her mekânda uygulanabilecek yuvarlanan Teras, dünyada hiçbir açılır tavan sisteminin sunmadığı katlanma ve toplanma hareketini bir arada sunmaktadır.

Tasarım bir yaşam şeklidir, Özellikle de, her yerde mekânsal biçimler ve araçlar, aydınlatma etkileri, malzemeler gören ve bunları gelecekte kullanmak için belleğinde saklayan mimar ve iç mimarlar için bu doğrudur. Yelpaze hareketi sayesinde her noktadan %100 havalandırma sağlamaktadır. Paneller istenilen açıda açılarak havalandırma, gün ışığından istenilen oranda faydalanma veya gölgelendirme olanağı sağlamaktadır.

Çatıda kullandığımız özel tasarım alüminyum profiller ve yardımcı profiller sisteme su aldırmamanın yanı sıra tahliye etmesi konusunda çok başarılıdır. Mekan tasarımı yapmak için ve bu amacı finanse eden iş verene ve hayata geçiren yüklenicilere aktarmak için gerekli yöntemleri anlatmaktayız.

Rolling Roof Tavan Sistemleri Fiyatları

Ürün-Marka İmajını Desteklemek, Tüketicilerin ürünü algılamasında önemli araçlardan birisidir. Bu noktada fiyatlandırma yaparken, pazardaki benzer ve ikame ürünlerin fiyatlarını göz önünde bulundurur. Bu fiyatlara göre ürünlerini nerede konumlandırmak istediğine karar verir. Tabi belirtmek lazımdır ki, fiyat hiçbir zaman tek başına ürün algısına etki eden bir faktör değildir.

Pazardaki gölge sistemi ürünlerine göre; ürünün kalitesi, sağladığı fayda, önerdiği değer ve benzeri özellikleri de önemlidir. Dolayısı ile yapılacak fiyatlandırmada bu özellikler de göz önünde bulundurulmaktadır.

Rolling Roof Tavan Sistemleri Kalite

Alüminyum tavanlı çatıların tasarımı alanında bir lider olmuştur.  Her türlü hava, gece veya gündüz kullanılabilen bir konforlu ve fonksiyonel bir açık alan oluşturma, yeni nesil kontrollü yaşam alanı sunan bir güneş ve yağmura karşı koruma sağlar. Kablosuz uzaktan kumanda sayesinde kapalı veya güneşi takip etmek için tam 180 derece döndürülebilir. Yüksek kaliteli alüminyumdan yapılmış ve tamamlayacak renk seçenekleriyle projenizin konseptine uygun şekilde olabilir.

Ürün kalitesiyle orantılı olup aynı zamanda müşterilerimizin onaylamış projeleri ilede fiyat politikasını da ispatlamıştır.