Pergola Tente Modelleri

Pergola Tente Modelleri

Pergola Tente Modelleri

Artık günlerin kısalması, bizleri bekleyen kış günlerinin göstergesi sert ve soğuk ayların tadını çıkarmak isteyenlerin en büyük tercihlerindendir.

Otomasyon sistemlerinin en önde gelen markalarından Polo Pergola somfy ve becker marka motor teknolojisi ile açık alanlarınızı gerçek konforla tanıştırmanın tam vakti.

Rahatlıkla dostlarınızı ve ailenizi dört mevsim yaşam konforunda ağırlayabilir üstün motor teknolojisi ile kış mevsiminin ve dört mevsimin keyfini sürebilirsiniz. Ünlü motor markaları Somfy ve Becker kış bahçelerini yenilemek yada modernleştirmek isteyenlere, tercihinizi göz önüne alarak mevcut açık alanlarınıza göre projelendirip gölge sistemleri haline getirerek otomatik kablosuz tek tuşla kontrol edilebilir kumandalı çözümleriyle kullanımınıza sunmaktadır.

Böylece her mevsimin şartlarına göre uygulamış olduğumuz projenizi uzaktan kumandanın tek tuşu ile rahatlıkla rahatlık la kontrol edilebilir hale geliyor.

Pergola Tente Modelleri

Etrafını tamamen kapatabileceğiniz bir gölgeleme sistemidir. Latincede saçak anlamına gelmektedir.

Gölgelik anlamına gelen bir İtalyanca kelimedir. Radüslü, bükümlü, beşik çatı ve yatay şeklinde açık alanlar ile kapanmakta, yalıtımı ve yağmur oluğu sayesinde su geçirmeyerek sizleri hava şartlarından korumaktadır.

Pergola Ne Demek?

Yılın her mevsimi kullanabileceğiniz alüminyum, blackout kumaş, kendine özgü plastik çarkları ve özel taşıyıcı arabaları olan bulunduğunuz yere ayrı bir değer katarak aileniz ve misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz en kullanışlı gölgeleme sistemidir.

Pergola Tente Nedir? Faydaları Nelerdir?

Havaların soğuk olması ürün kullanıcılarını çok endişelendirmemekle beraber, otomasyonlu çözümleri led ışık, sıcaklık ve güvenlik yönetimini optimize ederek kış bahçenizden azami yararlanmanıza yardımcı oluyor.

Pergola Modelleri

Polo Pergola ürünlerinde özel led aydınlatma ve uygulayacağınız ısıtma gibi diğer bağlantılı donanımlar kombine edilerek senaryolar oluşturulabiliyor. Kışın  gölge sistemlerinizi güneş ışınını istediğiniz biçimde izin vermek üzere kumandanız aracılığıyla tek tuşla otomatik olarak açabilir ve ısı yalıtımı artırmak için de gene tek bir tuşla kapatabilirsiniz.

Özel dekoratif kurulumu ile de sistemimiz, maksimum konfor sunmak için isteğinize göre uyum sağlayan bağlantılı, bahçenize uygun ve işletmenize özel alan haline getirilebilmektedir.

Ahşap Pergola

Ürünlerimize özel ral renklerinin yanında ahşap desenli tercihinize özel ahşap desenlerinin profil üstündeki birebir özelliğini yaşayabilirsiniz. Polo Pergola isteğe bağlı ağaç üstüne de uygulanmaktadır.,

Pergola Tente Modelleri

Kendine özel alüminyum profillerden oluşan özel ray sistemi, yağmur oluğu ve su tahliyesini sağlayan ayaklar, black out özel yapım tavan  kumaşı ve raylar üzerinde hareket etmesini sağlayan taşıyıcı arabalar, sistemin hareketini sağlayan özel plastik tasarımı ile de ön ve arka irili ufaklı özel plastik kalıplardan yapılan çarklar, ayrıca kendine özgü özel contalar, inox vidalar ve bir çok irili ufaklı teknik malzemelerden oluşmaktadır.

Pergola Yapımı

Özel teknik ekibi ve mimarları tarafından net imalat ölçüsü alındıktan sonra mimari teknik net çizimi projelendirilip teknik ekibe teslim edildikten sonra imalat süreci başlamaktadır. Ölçüye göre profiller kesildikten sonra alıcı tarafından seçilen ral rengine boyanmak için elektrostatik fırın boyaya gönderilmektedir

Belirlenen ölçü doğrultusunda black out kumaşı kesildikten hemen sonra yüksek frekanslı ısıtma ile fitiller kumaşa yapıştırıldıktan sonraki işlem alüminyum kumaş tutucular yerleştirildikten sonra led ışık sistemi için elektrik kablosu yerleştirilmektedir

Boya

Boya aşamasındaki profiller toplama aşamasına geldikten sonra özel çekişini sağlayan kayışları irili ufaklı plastik çarkları inox vidaları dahil tüm aksamı birleştirildikten ve mimarlarımız tarafından kontrol edildikten sonra montaj aşaması için hazır olduğu satış birimine bildirilir.

Montaj

Montaj günü belirlenip proje uygulaması için alıcıya satış ekibimiz tarafından iletişime geçilerek uygulama tarihi verilir, uygulama sonunda çalışır bir vaziyette alıcıya kullanımı için ürün teslim edilir ve garanti süresi de böylece başlamış olur.

Polo Pergola yurt içi ve yurt dışı birçok irili ufaklı projeyi başarıyla teslim etmiş ve alıcı memnuniyeti tüm kullanıcıları tarafından da takdir toplamıştır.

Pergola Fiyatları

Fiyat olarak kalitesiyle orantılı olmaktadır ve birçok irili ufaklı işletmelere ve şahıslara hizmet vererek fiyat politikasını da ispatlamış durumdadır. Tercih edebileceğiniz alanında en güçlü firmalardan birisi olmakla beraber yurt içi ve yurt dışı uygulamalarıyla da dünyadaki yerini almaktadır.