Maltepe Pergola

pergola-tente-3

Maltepe Pergola

Ailenize ve misafirlerinize sunabileceğiniz en mükemmel teknoloji olan motorlu gölge sistemidir pergola. Kumandası aracılığıyla tamamen kontrolü size vermektedir. Tüp motoru sayesinde sessiz çalışmaktadır. Üstündeki ışık sistemi ürüne özgü dizayn edilmiş led aydınlatma teknolojisiyle yapılmıştır. Ayrıca pergola bütçenize de katkı yapan bu motor ve led teknolojisi içinize sinerek satın alacağınız otomatik kullanımlı en ideal üründür. Kendi çizgisinde üretilmiş alüminyum profili aracılığıyla taşıyıcı kolonlarda uygulanan alev yürütmeme özellikli kumaşı sizleri havanın her türlü şartlarından da korumaktadır.

Maltepe Pergola Sistemlerinde Üstün Kalite

Maltepe Pergola Sistemleri

            Bir diğer adıyla gölgelik olan pergola sistemleri, firmamız tarafından titizlik ölçüsünde tasarlanarak sunulmaktadır. Dört mevsim kullanıma müsait olan bu sistem kumanda ile kontrol edilmektedir. Yaz aylarında güneş ışınlarından koruyarak gölge imkanı sunarken, size ve misafirlerinize huzurlu bir ortam oluşturmaktadır.

            Kış aylarında mükemmel bir koruma sistemi oluşturup terasınızı ya da balkonunuzu kullanma imkanı sunmaktadır. Üretmiş olduğumuz ürünler, kullanışlı yapısının yanı sıra mükemmel bir şıklık ve dekorasyon zenginliği sunmaktadır. Sadece evlerin teras ve bahçelerinde değil, kafe ve restoranların teras ve bahçelerine de şıklık ve zenginlik katmaktadır. Böylece müşterilerinize en güzel hizmeti verirken özellikle mevsimsel değişikliklerden dolayı yaşanacak mali kayıpların da önüne geçilmektedir.

 Kullanımı Kolay ve Şık Tasarımlar

            Şıklığı ve dekoratif anlamda sunduğu zarifliği ile mekanları zenginleştiren pergola sistemleri firmamız tarafından titizlikle hazırlanmaktadır. Biz maltepe pergola sistemleri firması olarak müşterilerimiz için en iyisini ve en kalitelisini üretmeyi hedefliyoruz. Ürünlerimizin kullanımı oldukça kolaydır. Kumandalı sisteme sahip olan bu ürünlerde, mekanizma yardımıyla çalışma söz konusudur. Kendinden motorlu olup sessiz çalışma düzeneğine sahiptir. Oldukça uzun ömürlüdür. Ürün, plastik kalıptan üretilmiştir.

            Led aydınlatma sistemi sayesinde özellikle geceleri ekstra aydınlatma sistemine gerek duymadan mekanınıza loş ve şık bir ambiyans katmaktadır. Elektronik ve teknolojik sisteme sahip olmasına rağmen enerji tasarrufu üst düzeydedir. Bu sebeple bütçenize etkili bir katkı sağlamaktadır. Sıradan ışıklandırma sistemi ile yaşayacağınız maddi kayıpları engellemektedir. Kullandığımız kumaşı alev yürütmeyen özellikte tasarlıyoruz. Bu sebeple mevsimin her türlü olumsuz özelliğinden koruyucu etki oluşturan bir sistem ortaya çıkıyor.

 Kurulum ve Montaj

            Hizmetlerimizden faydalanmak isteyen ve pergola sistemleriyle mekanlarınıza konforu eklemek isterseniz firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Web sitemiz üzerinde bulunan teklif formunu doldurup bizimle iletişime geçtiğiniz anda ekibimiz sizinle iş birliği yapacaktır. Hayallerinizdeki konfor ve şıklığı sizinle birlikte tasarlıyoruz. Kumaş desen ve renk seçimi tamamen müşterilerimizin kendi zevkine ve tarzına ait. Tasarım aşamasından sonra üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünün kurulumu için ekibimiz adresinize gelmektedir.

            Kurulum gerçekleştirildikten sonra kullanma koşulları hakkında küçük bir bilgilendirme yapılmaktadır. Alanında uzman teknik ekibimiz kurulum ve bilgilendirme konusunda elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Ürünlerimiz hakkında 0 garanti teminatı veriyor, uzun ömürlü olduğunu belirtiyoruz. Yaşanacak her türlü problemde firmamıza ulaşarak teknik destek alabilir, satış sonrası hizmet imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.