Kurtköy Zip Perde

Zip Perde

Kurtköy Zip Perde

Ürünümüzün göze batan özelliği fiyatlarının yanında motorlu ve kumandalı olan bir otomatik stor sistem olmasıdır. Zip perde sistemin özelliği yırtılmaz, yağmur, kar ve rüzgarın şiddetini içeri almaz özel gözenekleriyle hava almasını sağlayan bu özel kumaşı bulunduğunuz ortama canlı renkleri sayesinde uygulandığında harika bir çözüm sunar. Bunun Yanında markanızın da isteğe bağlı yazı baskısı da uygulanarak size özel bir ürün haline gelmektedir.

Kurtköy Zip Perde

            Mekanınızı mevsimsel sorunlardan korumak için tasarladığımız zip perde modelleri ile hizmet veriyoruz. Zip perdeler, bir diğer adıyla fermuarlı delikli perde olarak bilinmektedir. Muhteşem şekilde tasarlanan bu perde sistemleri mekanın ısı ve ışık dengesine göre kendini ayarlayan otomatik sisteme sahiptir. Bu sebeple güneş ışınlarının olumsuz etkisinden koruma sağlarken, rüzgar, yağmur, fırtına gibi etmenler için de etkili savunma sağlamaktadır.

 

            Firmamız kurtköy zip perde şubesi olarak perde ve motorlarda üstün koruma ve kalite imkanı sunan Somy Becf marka kullanmaktadır. Bu sebeple ürünler, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Kafe ve restoranlarda sıklıkla tercih edilen, gergin kumaştan üretilmiş bu perdeler, son dönemlerde evlerin balkonlarında ve teraslarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için firmamızın kaliteli tasarımlarından destek alabilirsiniz. Delikli kumaş yapısı sayesinde manzarayı seyretme imkanı sunarken, rüzgar yağmur hatta böceklerden de uzak bir ortamda keyifli dakikalar yaşamanıza imkan tanır.

 

 Zip Perde Mekanizmasının Özellikleri

            Konutlarda ve ticari mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen zip perde kolay yönetilebilen bir sisteme sahiptir. Hava şartlarına göre ve güneşin geliş açısına göre kendi kendini ayarlayabilen fermuarlı perde sistemidir. Görüntü olarak oldukça şık ve kaliteli kumaş düzeneğinden oluşmaktadır. Gergin kumaştan üretilmiş olması ve farklı renklerin tasarlanabilmesi görüntüde zariflik ve dekoratif zenginlik sağlamaktadır. Dışarıdan bakıldığı zaman kesinlikle mekanın içini göstermemektedir. Bu sebeple alanın mahremiyetini korumaktadır. Müşterilerin tercihine göre motorlu, dişli ya da yaylı çalışma düzeneğine göre üretilmektedir. Kumaş seçimi tamamen müşteriye ait olup, seçenek sınırsızdır. Tek bir tuşla kontrolü sağlanabilen zip perde sistemleri ile mekanınıza zenginlik katmanın zamanının geldiğini düşünüyorsanız firmamıza ulaşmanızda fayda var.

 

 Zip Perde Fiyatları

            Mekanınız için zip perde düşünüyorsanız bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Perde sistemlerinde mekanizma özelliğine ve kumaş seçimine göre farklı fiyatlandırma uygulanmaktadır. Ekip elemanlarımız adresinize gelerek ölçü almakta, firma yetkilimiz perde tasarımında sizinle iletişime geçmekte ve ona göre fiyat belirlenmektedir. Fiyatlarımız sektörde oldukça uygun standartlardadır. Web sitemiz üzerinde yer alan teklif formunu doldurarak mekanınızı zenginleştirmenin ilk adımını atmış olacaksınız. Sadece mekanınızı değil evlerinizi de güneş ışınlarının olumsuz etkisinden korumak adına bizimle irtibata geçin.