Kurtköy Motorlu Pergola

Kurtköy Motorlu Pergola

Kurtköy Motorlu Pergola

Bir cafe veya restaurant açmayı düşünüyorsunuz ve müşterilerinize en üst düzeyde hizmet etmek hedefiniz. Bunun için yapacağınız mimari proje ve dizaynın yanında isimde çok önem teşkil etmektedir. Bir mekanın müşterisi için en önemli hizmet alanlarının en başında açık alanlarınız yani bahçedenizi nasıl değerlendirebileceğinizdir.
Motorlu pergola işte tam burada size en büyük yardımcınız olacak ürünümüzdür. Açılır kapanır sistemimiz fiyat olarak da avantajlı, led ışıklı dört mevsim kullanabileceğiniz modelimizdir.

 

Motorlu Polo Pergola Hakkında

            Sistem olarak pergola güneşten ve diğer hava koşullarının altında da koruyucu bir özelliği olduğu bilinen bir düzenektir. Gölgelik ve saçak manasına da gelen pergola dekoratifi bir görünümü sayesinde bulunduğu ortamlara uyum sağlayan ve mekanlara özgü bir şekle bürünmesiyle talep alan bir nevi çatı ve gölgelik düzeneğidir. Dört mevsim kullanılabilen ve her mevsim şartlarına göre ayarlanabilme özelliği ile de tercih edilebilen sıra dışı ama özgün bir yapıdır. Kurtköy motorlu pergola denince akla Polo pergola gelir. Yapım aşamasında uzman kadrolarla imal edilen polo pergola müşterinin ihtiyacına istinaden görevini ve sorumluluklarını sahiplenen bir firma anlayışına sahiptir.

 Kullanılan Mekanlar

            Polo pergolanın özelliklerinden biride açılır ve kapanabilir özelliğe sahip olmasıdır. Kafelerde, otellerde, restoranlarda kullanıma son derece uygun ve şık bir görünümü vardır. Polo pergola olarak Türkiye’de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde de hizmet vermektedir.

 Polo Pergolanın garantisi Var mıdır?

            Bu ürünler dört mevsim kullanabilme özelliğine sahip, estetik bir görünüm, sağlamlık açısından son derece güvenilebilir, dayanıklı malzemelerin kullanılarak imal edildiği özel imal edilen el kumandasıyla da yaşam alanlarını, bahçeleri ve diğer ihtiyaç alanlarına uyarlanıp yapılan teknolojik bir sistemdir. Kullanılan kumaşlar dış ortamların vermiş olduğu olumsuz hava şartlarına dayanıklı zararlı güneş ışınlarını son derece dayanabilme hassasiyeti olan sürmeli cam veya manuel eşikli-eşiksiz otomatik açılabilen ve kapanabilen cam sistemleri de tasarım olarak pergola işlerinde kullanılmış güzel bir gölgelik sistemidir.

            Uluslararası standartların kalite ölçümlerine göre tasarlanan ve üretilen pergola kendini kanıtlamış ve tercihen tente kulvarını aralayıp yeni bir yola girmiştir. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri de takibine alan pergola ürün kalitesini geliştirerek yoluna devam etmektedir. Polo pergolanın garanti kapsamı olarak kapsadığı veya kapsamadığı durumlar vardır. Pergolanın kullanıldığı alanlar olarak bakarsak kafelerde, restoranlarda, havuzlu sosyal alanlarda kullanıldığı görülmektedir.

            Bu tarz alanların içinde pergolayı yıpratacak bazı meselelerle karşılaşılır. Pergolanın altında ısınma amaçlı yakılan ısıtıcıların ve ateşli ısıtma sistemlerinin pergola da oluşturacağı hasarları firma garanti kapsamına almaz. Havuzlu mekanlarda buharlaşma nedeniyle pergolanın kumaşlarında meydana gelecek olan nemden kaynaklı çürümelere firma garanti vermez.