Kadıköy Acıbadem Taylan Şef Giyotin Cam Projesi

Kadıköy Acıbadem Taylan Şef Giyotin Cam Projesi

Kadıköy Acıbadem Taylan Şef Giyotin Cam Projesi

Uygulamasını yaptığımız projemizin etrafını giyotin cam ile çevirerek toplamda 11 adet sistemden oluşmakta ve 3 modül sistem şeklinde çalışmaktadır. Projede özel olarak ölçülere göre üretilen hareketli küpeşte cam müşteri memnuniyetini de en ön plana çıkartmıştır.

Kadıköy

Polo Pergola güvencesi ile en iyi fiyatı almak için bizimle irtibata geçiniz.

Giyotin Cam Sistemi

ESTETİK, TEKNOLOJİK CAM

Yapıtları güzel kılan dış boyama ve dekorasyon olarak görülen camlardır. Camlar artık yapıtların estetiğini değiştiren en önemli noktalardır. Bir evi veya iş yerini değiştiren ve göze hitap eden camlardır. Günümüzde bu camlar görsellik açısından daha da ilerlemiştir. Birçok cam sistemleri vardır. En çok tercih edilen camlardan biri de giyotin camdır. Bu cam özel üretimdir ve isteğe göre yapılır. Tamamen açılabilir şekilde hizmet sunar. Bu sistem dikey olarak hareket eder ve estetik açıdan göze batan hiçbir materyali yoktur.

 ESKİDEN GÜNÜMÜZE GİYOTİN CAM

Artık her şeyde olduğu gibi bu cam sisteminde de uzaktan kumanda ile açıp kapatmak mümkündür. İstediğiniz gibi açıp kapatabilir ya da istediğiniz kısımda durdurabilirsiniz. Tamir gerektirdiği zaman da oldukça kolaylık ile tamir edilir. Estetik açıdan güzel görünen bu narin camlar oldukça dayanıklıdır. En çok tercih edilen noktalar, kafeler ve mağazalar. Giyotin cam, müşteriyi çekmek için iyi bir yöntemdir. Giyotin camın kullanım alanı isteğinize göre genişler. Kurşun geçirmez, ısı yalıtımlı ve sese karşı dayanıklıdır. Giyotin pencere çeşitleri oldukça çoktur. Ağırlıklı sistemli, olan oldukça eski zincirli camlardır. Ahşap sistemli camlar, çelik yaylı camlar ve vasistas camlar giyotin pencerelere örnektir. Bu giyotin pencereler artık eskide kalmış ve giyotin camlar yerini almıştır.

Günümüzün güvenilir cam sistemi olan giyotin cam temizlik açısından da kolaylık sağlar. Otomatik ve manual olmak üzere çeşitleri vardır. Fiyatlarda buna göre değişir. İsteğe göre sağ – sol yönlerine doğru açılır sistemde de yapılabilir.

 GİYOTİN CAM VE KULLANIM ALANLARI

Manzaralı bir evinizin vazgeçilmezi giyotin camdır. Bu cam sistemi sayesinde manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Evlerin balkonları, terasları neredeyse bu giyotin camlarla kaplıdır. Giyotin camlar ekonomik çeşitleri de olmasından dolayı da çok tercih edilir. Sahil kenarında ki villalar da bu camların kullanılması o evi daha cazibeli yapar. Otomatik sistemli olanı tercih etmeniz size daha avantaj sağlar. Havalandırma açısından da sorun yaşatmayan bu giyotin camlar ile yağmuru izlemek de oldukça keyiflidir. En iyi dış tasarım ürünü bu giyotin camlardır.