Tente Nedir?

Güneş ve yağmurdan korunabileceğiniz en hesaplı gölge sistemidir.

Güzel bir renk tercihi ile saçaklarında işletme markanızı da taşıyacak ürünlerdendir. Ayrıca farklı alanlarda tercih edilen ve özel hanelerde de kullanılabilen bu ürünlerimiz birçok farklı desende rengarenk ve sabit akrilik kumaşlarla tasarlanarak uygulanmaktadır. M2 fiyatları için bizi arayın

Tente Sistemleri İle Güneşe Hükmedin

Ölçülerine göre farklı ağırlıklarda olsalar bile uygulaması ve kullanımı kolay olan modellerimiz istenildiğinde klasik, mafsallı, çift açılımlı modellerimizde motor ve kumanda eklenerek tek tuş sayesinde rahatlıkla olduğunuz noktadan kullanım kolaylığına sahipsiniz.

Tente Kullanım Şekli

Yoğun Kar, yağmur ve şiddetli rüzgarlarda yük ve kırılma riski olduğundan sisteminizi kapatmanız tavsiye edilmektedir.

Kasetli modellerimiz motorlu ve kumandalı sistem olmakla beraber, mega modellerimiz de motor ve kumanda eklenmemektedir. Günümüzde ayırt etmeksizin birçok alanda kullanılmaktadır.

Tente Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Güneşin zararlı ışınlarından, soğuk ve yağmura karşı korunma amaçlı olarak kullanılan tente sistemleri, dış mekanlarda etkili bir koruma sağlamaktadır. Farklı amaçlarla da kullanılabilen tenteler, günümüzde en fazla tercih edilen koruma sistemleri arasında bulunuyor. Farklı alanlarda dış mekanlarda kullanılabilecek tente çeşitleri ve kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:

 – İşletmeler:

 İşletmeler bazında incelendiğinde tente sistemlerini en fazla cafe ve restoran gibi işletmelerin tercih ettiği göze çarpıyor. Cafe ve restoranların dış mekan ve bahçe alanlarını güneşten ve yağmurdan korunmak için kullanılan tente çeşitleri, güvenli bir ortam sağlamaktadır. İşletmelerin sahip olduğu özelliklere göre kurulan tente sistemleri otomatik ve manuel seçenekleri sayesinde ihtiyaçları tam olarak karşılamakta ve etkin bir koruma sağlamaktadır.

 Cefe ve restoranların haricinde farklı amaçlarla ticaret gerçekleştiren işletmeler de tente sistemlerini kullanıyor. Özellikle dükkanların vitrinlerini güneşin zararlı etkilerinden korumak, güneş ve yağmura karşı güvenli bir alan oluşturmak ve çeşitli diğer unsurlardan korunmak için tente sistemleri dükkanlarda da kullanılmaktadır. Güneşin zararlı ışınlarının vitrindeki ürünlere zarar vermesinin önüne geçilmekte olup, yukarıdan gelebilecek herhangi bir cisme ve yaralanmalara karşı da tedbir sağlamaktadır.

– Özel Alanlar:

 Ev ve iş yerlerinin bahçelerinde, havuz kenarlarında ve balkonlarda güneşten ve yağmurdan korunmak için tente sistemleri kullanılmaktadır. Farklı özelliklere sahip tenteler amaca uygun olarak seçildikten sonra güvenli bir alan oluşturulmasını sağlar ve keyifli bir oturma ortamı hazırlanır. Motorlu ve motorsuz tente çeşitleri, kişilerin özel alanlardaki ihtiyaçlarına göre sunulmaktadır ve pratik kullanımları ile güç gerektirmeden rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dış mekanlarda kullanılan tüm tente sistemlerinin güvenlik kilitleri bulunmakta olup, olumsuz hava koşullarına karşı özel olarak dayanıklı üretilmiştir.

 Tüm bu alanların yanı sıra açık otopark gibi alanlarda, olumsuz hava şartlarından korunmak istenen bölümler için de tente sistemleri kullanılabilir. Güneşe ve yağmura karşı dayanıklı malzemelerden üretilen tenteler, istenilen renk ve modellerde bulunmakta olup, farklı ebatlarda üretilerek ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap vermekte ve dış mekanlarda korunaklı alanların oluşturulması sağlanmaktadır.

 Tüm bu alanların yanı sıra tente sistemleri özel talepler doğrultusunda diğer dış mekan alanları için de kullanılabilir özelliklere sahiptir ve geniş bir kullanım olanağı sunmaktadır.