Hareketli Motorlu Küpeşte Sistemleri

Hareketli Motorlu Küpeşte Sistemleri

Hareketli Motorlu Küpeşte Sistemleri

Hareketli Küpeşte Lifting System

Hareketli küpeşte lifting system dikey olarak açılıp kapanma özelliğine sahip  cam küpeşte sistemidir. Yağmura ve rüzgara karşı koruma sağlamakla birlikte kumandası sayesinde kontrol edilebilir, alüminyum profilden uygulanan kasası temperli veya lamine camlı olup içeriden de bakıldığında balkonunuzun korkulukları cephe sistemlerinde güvenlik unsurunu karşılamak için geniş çaplı yapısal destekler bulunduğu da görülmektedir.

Cam pencere kanatlarının dikey olarak açılıp kapandığı sistemdir. Isı camlı olup yalıtım sağlamak için üretilmiştir. İç içe geçerek kenetlenmesini sağlayan alüminyum çerçevelere sahiptir. Sisteme özel kumanda ve motoruyla birlikte hayatınıza inanılmaz bir kolaylık sunmaktadır.

Hareketli Motorlu Küpeşte Sistemleri Fiyatları

Şirketimiz bünyesindeki olan ürün fiyatlarını kendi satış politikasına ve kalite anlayışına göre belirlemekte olup  uygulamış olduğu birçok irili ufaklı projelerinde de fiyat politikasını kanıtlamıştır.

Hareketli Motorlu Küpeşte Sistemleri Modelleri

Bu özellik modelimiz için kesintisiz panoramik görüntü de sunmak amaçlı üretilmiştir. Ürünün en büyük öncelikli özelliği kullanıcıya kusursuz güvenlik sağlamasıdır. Polo Pergola bu yüksek düzeyde güvenlik ve bakım gerektirmeyen en kullanımlı şekli için hatayı önleyen iç mekanizması için kendine özgü bir sistem tasarlamıştır.