Fatih Rolling Roof

rolling roof tavan sistemleri

Fatih Rolling Roof

Dünyada açık alanlarınızı kapamak için kullandığımız ürünümüz cafe ve restaurantlara müjde olacak bir ürün yelpazemizin en önemli sistemidir rolling roof.

Polo Pergola uluslararası satışını yaptığı sigara içme yasağına son veren ürünlerimizden yuvarlanan tavan sistemi su almama ve güvenliği ile en önem taşıyan gölge sistemleri alanındaki ürünlerimizin başında yer edinmiştir.

Her alanda villa, bahçe, restaurant, cafe, teras ve her türlü açık alanlarda uygulması yapılabilen, dünyada açılır tavan sisteminin en profesyonel açılıp ve kapanma hareketini bir arada sunmaktadır. Yüz seksen derece tek bir tuşla hareket edebilen yelpaze hareketi sayesinde her noktadan sonsuz ve kesin havalandırma sağlar.

Özellikle restaurant, cafe ve benzer işletmelerde sigara içme yasağına dört mevsim çözüm getiren en önemli  teras sistemidir.

Her türlü açık alanlarda ve mekanlar da uygulanabilen dünyadaki gölge sistemleri içinde hiçbir açılır tavan sisteminin sunmadığı, katlanma ve toplanma hareketini bir arada sunmaktadır.

Özel tasarım alüminyum profilleri sayesinde, güneş, yağmur, rüzgar ve kardan etkilenmeden dört mevsim hava koşullarında havalandırma sağlar. Fiyat olarak mimarlarımızın çalışmaları sonucunda kullanılan alüminyum ve teknik özelliğine göre fiyat politikası uygulanmaktadır.  Elektrostatik fırın boya sayesinde uzun ömürlüdür. Sigara yasagının uygulandığı alanlarda en mükemmel çözümdür.