Fatih Pergola Tente Sistemleri

ruzgar-kesici-cam-1

Fatih Pergola Tente Sistemleri

Hava şartlarına (yağmur, kar, rüzgar vs.) karşı korumak için tasarlanmıştır. Eviniz ve İş yerleriniz için tercih edilebilecek en özel ürün.

Kalıcı yapılar olarak kabul edilen ürünler değildir. Gelecekte size evinizde ya da iş yerinizde sorun olmadan istediğinizde kaldırabilirsiniz. Arka ucuna duvara bağlı olabilir ya da askılı şekilde uygulanabilmektedir. Dört mevsim yararlanabileceğiniz gölge sistemidir.

Evlerinin değerini artırmak isteyenler için idealdir. Rahatça ve huzurlu veya çekici aydınlatması ile evinizin odak noktası olabilir, burada size özel bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

İş yerleriniz için daha fazla müşteri çekmek ve karınızı artırmak için en ideal sistemlerdir. Güzel tarzı, ileri ve geri açılabilen sistemi ve iş alanınızı genişleten kapasitesi Polo Pergola, motorlu sistemleriyle tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Kumandası ve motor sistemi sayesinde tamamen geri çekilebilir ve black out kumaşı sayesinde zararlı hava şartlarından da korumaktadır.

Bu şekilde üründe istediğiniz kadar açmak ve istediğiniz kadar tavanı kapatmak sizin parmaklarınızın ucunda olmaktadır.

Tüm yıl boyunca sizi zararlı ışınlardan, yağmurdan ve kardan korur, çünkü dört mevsim pergola modeli olarak üretilmiştir.

Yaz aylarında müşterilerinizi, misafirlerinizi ve ailenizi UV ışınlarından koruyabilir veya kar, (120 mph kadar) kuvvetli rüzgar ve diğer hava koşullarından müşterilerinizi korumak içindir.

Fiyatı ürün kalitesi sayesinde de birçok alıcısı tarafından onay görmüş ve minimalist çizgisiyle de takdir kazanmıştır.