Bursa Pergola Tente Sistemleri

Pergola Tente Modelleri

Bursa Pergola Tente Sistemleri

Firmalar gerekli bilgi ve makine parkına sahip, piyasada iyi tanınmış firmalar olmalıdır. En çok tercih edileni gölge sistemleri yani tavan kısmı açılıp kapanabilen kumandalı modellerdir.

Alıcı tarafından en çok tercih edilen düz açılımlı modellerdir. Bunu beşik çatı diye tabir ettiğimiz ve aynı zamanda bükümlü modeli takip etmektedir. Modellerimizi otel, cafe, restaurant, villa, bahçe vs. gibi bir çok açık alanlarda üstü açılıp kapanan özellikle giriş-çıkış sirkülasyonu çok olan yerlerde iç ortamın dış ortamdan etkilenmesini minimize etmek, ısı ve ses, toz, yağmur, kar ve rüzgardan korunmak amacıyla tercih edilmektedir.

Ülkemizde en çok tercih edilen sistem olduğundan kullanımı çok yaygındır. Ülkemizde oldukça yaygın olan gölge sistemi, üretim ve montajda profesyonel ekip tarafından yapılmalıdır.

İş yerleri ve konutlar için sıcak ve soğuk iklim şartlarına sese, rüzgar, kar ve yağmura karşı ilave koruma sağlamaktadır. Sunduğumuz motorlu sistem güven ve caydırıcılığın yanında binalarınıza ve işletmelerinize değer katarak daha estetik bir görünüm kazandırmaktadır.

Uygulama yerine yani projenize göre büyük açık alanları kapatmak ve açmak mümkün olmaktadır. Uzaktan kumanda ile hareket etmektedir. Çoklu kumanda ile birden fazla  tek bir dokunuşla kapatılıp açılabilmektedir. Fiyat olarak ürün kalitesi ile birçok ilçelerinde de Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir adım adım her müşteriye ulaşmak ve firmamızı tanıtmak için uzman satış ekibimiz çalışmaktadır.