Bursa Giyotin Cam

Hareketli Küpeşte Cam

Bursa Giyotin Cam

Hayal olmaktan çıkan cam sistemi. Giyotin cam gün içinde ışığı tamamen içeri alan görüntüyü kesmeyen % 100 yalıtım sağlayan hareketli küpeşte cam sistemidir.

Daha modern ve mimari detayları tercih edenlerin kullandığı, tamamen şeffaflık sağladığı gibi şeffaf cam kullanımlarında ışık geçirgenliği olan ve net görüş özelliği sağlayabilmektedir.

Hareket sistemi sayesinde piyasada son zamanlarda en çok tercih edilen modelidir. Kolay kullanımı sayesinde yaşlı ve engelli insanlarımızın karşılaştığı zorlukları azaltır. Aluminyum profiller istenilen ral rengine elektrostatik toz boya ile boyanabilir. Çeşitli cam modelleri ve kalınlıkları kullanılabilir.

Doğrusal olarak iki kanatlı veya üç kanatlı olarak uygulanabilmektedir. Lamine cam uygulanan camın markası olmakla beraber özel bağlayıcı tabakalar yardımı ile iki cam plakasının ısı ve basınç altında birleştirilmesi ile üretilir. Kırılma anında dağılmayarak parçaları birbirini tutar ve yaralanma riskini de azaltır.

Modellerinde otel cafe, veranda, pencere, pergola, kış bahçesi vs. gibi alanlarda uygulanıp gün ışığından ve doğanın tüm şartlarından faydalanmak amacı ile üretilmiştir.

Ürün fiyatları kullanılan ürünün kalite ve malzeme detayına göre belirlenmektedir.

Bursa da vermiş olduğumuz cam sistemleri içerisinde

Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir hizmet verdiğimiz başlıca ilçeleridir.